Home › Nurkowanie w kraju

Nurkowanie w kraju

Nurkowanie w Polsce może przynieść nam wiele emocji. Możemy zobaczyć takie miejsca, które będą wyjątkowe i niepowtarzalne. Właśnie, dlatego trzeba orientować się w tym wszystkim, co nas otacza. To nie jest tak, że do nurkowania potrzebujemy wyjechać z Polski. 

Można tutaj nurkować, ale trzeba wiedzieć gdzie. Oczywiście nie jest tajemnicą, że większość rzek jest bardzo mocno zanieczyszczona. Sami do tego doprowadziliśmy, a tego procesu w łatwy sposób się nie cofnie. Na to trzeba lat, ale to już całkiem inny temat. Jeśli lubimy nurkować to warto pojechać w takie miejsce jak Biebrzański Park Narodowy. To miejsce pod każdym względem wyjątkowe, które oferuje nam bardzo dużo atrakcji. Mamy dziką przyrodę i rzekę. Jedni mogą zbierać grzyby, a inni mogą schodzić pod wodę. To będzie dopiero przeżycie, to całkowicie inny świat od tego, który znamy. Te osoby, które pierwszy raz będą nurkowały będą bardzo, ale to bardzo zaskoczone jak to wszystko wygląda. Świat podwodny fascynuje ludzi od bardzo dawna, a my możemy, chociaż jego małą część zobaczyć.

Biebrza_Pan_Sum-4.jpg

Wyprawa i nurkowanie

Do nurkowania trzeba się przygotować tak żeby być pewnym sprzętu. Chodzi tutaj o bezpieczeństwo, dlatego nie spieszymy się i nie kombinujemy. Najlepiej byłoby nurkować pod okiem kogoś, kto się na tym zna. Wtedy gdyby pojawiła się kryzysowa sytuacja to będziemy wiedzieli, co mamy zrobić. Nurkowaniem zajmuje się coraz więcej osób i nie ma się, co dziwić, dlaczego. Jedna wyprawa pod wodę i już się w tym zakochamy. Będziemy chcieli więcej i więcej. Dzięki takiej pasji można będzie znaleźć wiele miejsc w naszym kraju, które nie do końca są odkryte, a które dają niesamowitą radość. Bardzo dużo ciekawych informacji o nurkowaniu w naszych rzekach można znaleźć na stronie http://www.bestdivers.pl/wyprawy/nurkowanie-biebrza-splyw-rzeka/  Bardzo dużo osób każdego roku nurkuje w Polsce i my możemy do nich bardzo szybko dołączyć.  Nurkować można wiosną, latem i jesienią, co oznacza, że zawsze znajdziemy okazję do tego żeby zejść pod wodę.