Home › Szałas Pod Gubałówką

Szałas Pod Gubałówką

Będąc w Zakopanem można skorzystać z bardzo ciekawego noclegu, jakim jest Szałas Pod Gubałówką.

Ten uroczy domek przyciąga wielu turystów z całej Polski. W Zakopanem każdego roku przybywa turystów, dlatego jeśli chcemy zarezerwować sobie ten szałas to nie można dłużej zwlekać.

Uroczy mały domek w górach

Powierzchnia domku to tylko dwadzieścia pięć metrów, ale bez większego problemu zmieszczą się tam cztery osoby. Został w taki sposób zaprojektowany żeby był jak najbardziej ustawny. Z zewnątrz jest to typowa chata góralska, jaka marzy się wielu z nas. Dzisiaj można to marzenie spełnić i sprawdzić jak się w takim niesamowitym miejscu mieszka. Niech kogoś nie zwiedzie to, że domek jest skromny na, zewnątrz bo w środku mamy prawdziwy luksus. Szałas położny jest w bardzo spokojne dzielnicy Zakopanego. Wystarczy piętnaście minut spacerkiem żeby być na słynnych Krupówkach.

zakopane.jpg
 

Domek został podzielony na parter oraz antresolę.

W salonie znajdziemy telewizor LCD z telewizją satelitarną, bezprzewodowy Internet, odtwarzacz DVD oraz kino domowe. W salonie mogą spać dwie osoby, a to wszystko dzięki rozkładanej kanapie. W całym domku zastosowano ogrzewanie podłogę, nawet w największe mrozy będzie tam bardzo ciepło. W aneksie kuchennym znajdziemy to wszystko, co jest nam potrzebne, czyli lodówkę, czajnik bezprzewodowy, płytę ceramiczną, podstawowe naczynia kuchenne. Sypialnia znajduje się na antresoli i jest przeznaczona dla dwóch osób. Znajduje się tam łózko 160 cm. To jednak nie wszystko, bo jest tam również okna dachowe, z którego będzie można podziwiać widok na góry. W łazience możemy skorzystać z umywalki i kabiny prysznicowej. Szałas znajduje się na osobnej, ogrodzonej działce. Jest tam miejsce do grillowania i miejsce na jeden samochód do parkowania. Domek można podziwiać na stornie Szałas Pod Gubałówką - domek Zakopane gdzie znajdziemy dokładny opis całego obiektu jak i okolicy. W tym miejscu można się zakochać, dlatego warto jak najszybciej się tam wybrać i poczuć tatrzański klimat.